SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Komutan Hamza Hamzaoğlu acımadı!

Dün sabah yapılan ağır idmandan sonra oyuncular yere yığılıp kaldı. Hamza Hamzaoğlu ve yardımcısı performans uzmanı Serkan Salman, işkencenin 2 gün daha süreceğini açıkladı.

Güncellenme: 08:06, 22/07/2015
Komutan Hamza Hamzaoğlu acımadı!

Yeni sezon hazırlıklarının 2. etabı için yine Avusturya'ya giden Galatasaray'da futbolcuların pestili çıkıyor. Özellikle dün sabah yapılan antrenman adeta işkence gibiydi. Teknik patron Hamzaoğlu, öğrencilerine aşırı yükleme yaptırdı. Performans uzmanı Serkan Salman, “Kampı üçe böldük. İlk 3 gün çok ağır kuvvet çalışmaları uygulanacak. Amacımız ilk maça oyuncuları yorgun çıkarıp dayanıklılıklarını test etmek” diyerek sert idmanların 2 gün daha süreceğini açıkladı.

SELÇUK: İZİN VERMEYİN! 

Ağır çalışma ve 33 dereceyi bulan sıcak hava yüzünden oyuncular idman bitimi yerlere yığıldı. Herkes isyan ederken söz alan kaptan Selçuk İnan, “Hocam böyle olacaksa bir daha bize izin vermeyin” dedi. Hamzaoğlu bu sözü, “Biz durduğumuz yerde terliyoruz. Sizi anlıyorum. Ama tatil bitti beyler” diye yanıtladı. Sabri ve Emre Çolak arasındaki diyalog ise herkesi güldürdü. “Hadi maç yapalım” diyen Sabri'ye Emre, “Şutu kim çekecek, golü kim atacak” diye cevap verdi