SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

amkspor.com / Taraftarın sevgilisi Felipe Melo, dün Avusturya'daki kampa katıldı. Brezilyalı oyuncu lig bittiğinden beri birçok takımla flört etmişti. Özellikle Roberto Mancini'nin çalıştırdığı Inter, Melo için istekli görünüyordu.

Fakat Inter'in bu transferi bonservis ödemeden bitirmeye çalışması, Melo'nun da Galatasaray ile devam eden bir kontratının olması planları bozdu. Brezilya takımlarıyla yaptığı görüşmelerden de sonuç alamayan Sambacı, Galatasaray'a döndü.

Ancak iki taraf, 2 ağustos tarihinde Türk Telekom Arena'da oynanacak hazırlık maçı öncesi tekrar bir araya gelebilir.

MEDEL İLE TAKAS

Bu ihtimali biraz da Melo'nun kamptaki performansı belirleyecek. Yıldız oyuncunun hal ve tavırları Hamzaoğlu tarafından dikkatle incelenecek. Tecrübeli hoca öğrencisinin tamamen Galatasaray'a konsantre olduğunu, ayrılık fikrini kafasından attığını görürse Melo zaten takımda kalacak.

Ancak başarılı futbolcu kamptaki huzuru bozarsa, düğmeye basılacak. Bu esnada Inter de Melo için ısrarını sürdürürse hazırlık maçı öncesi masaya oturulacak ve transfer görüşmesi yapılacak. Duruma göre Melo'nun Gary Medel gibi isimlerle takası gündeme gelecek.