SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Fenerbahçe Teknik Direktörü Vitor Pereira, hazırlık maçlarının sonuçlarına bakıldığında farklı bir tablo ile karşılaşabildiklerine dikkat çekti. Takımının yeni oyun sistemini sahaya yansıtması için bol bol hazırlık maçı yaptıklarını dile getiren genç teknik adam, “Galip geldiğimizde her şey güzel. ama mağlup olduğumuzda her şeyin tersi olur” dedi.

TABLODAN MEMNUNUM

Maç sonrası basın mensuplarıyla ayak üstü sohbet eden Pereira, taraftarların kendisine olumlu tezahürat yapmasını ‘Fantastik' olarak yorumlarken, “Gerçekten muhteşemdi. İşler iyi giderken galibiyetler geldiğinde her şey güzel, ama işler kötü gittiğinde nasıl olur bilemem. Şu anda tablodan oldukça memnunum” diyerek espri yaptı.

UYKUSUZ OYNANAN MAÇLAR

Saracoğlu'ndaki ilk hazırlık maçı olan Dnipro sınavında takımın yorgun olduğunu, 4 saatlik uykuyla sahaya çıktığını ifade eden Portekizli teknik adam sözlerini şöyle tamamladı:

“Takım dinlendiğinde sonuç da farklı oluyor. Yoğun bir çalışma programımız var, 5 saat uyudum. Guimares maçında takım dinlenmişti ve iyi bir performans sergiledik.”

Yayınlanma Tarihi:10:45,