SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Beşiktaş, yeni sezon hazırlıklarının ikinci dönemini Avusturya’da geçirecek. Teknik direktör Şenol Güneş yönetiminde ilk kampı Almanya’da yapan siyah-beyazlı takım, ikinci hazırlık dönemi için Avusturya’ya geldi.

VELİ VE TOLGAY KAMP KADROSUNDA YER ALMADI Almanya kampının ardından izin yapma fırsatı bulan Beşiktaş’ta futbolcuların büyük bölümü Avusturya’da kafileye dahil oldu. Tatillerini farklı yerlerde geçiren Pedro Franco, Cenk Gönen, Günay Güvenç, Alexander Milosevic, Ramon Motta, Tosic, İsmail Köybaşı, Andreas Bek, Atiba Hutchinson, Jose Sosa, Kerim Frei, Cenk Tosun, Ömer Şişmanoğlu, Serdar Kurtuluş ve Necip Uysal, Graz’da kampa katıldı. Sakatlıkları bulunan Veli Kavlak ve Tolgay Arslan, kamp kadrosunda yer almadı.

GÜNEŞ TARAFTARLARLA FOTOĞRAF ÇEKTİRDİ Siyah-beyazlı kafileyi az sayıda taraftar karşılarken, taraftarlar teknik direktör Şenol Güneş ile fotoğraf çektirdi. Avusturya’da 4 Ağustos’a kadar kamp yapacak siyah-beyazlı ekip, burada 6 hazırlık maçı oynayacak. Beşiktaş, Avusturya’daki ilk çalışmasını bu akşam gerçekleştirecek.