SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Melo artık daha çok terleyecek

Felipe Melo, Galatasaray'a dönse de artık yeri garanti değil. Hamza Hamzaoğlu, “Hamit ve Bilal formda. açığını kapatmak için çok çalışmalı” diye konuştu.

Güncellenme: 07:38, 19/07/2015
Melo artık daha çok terleyecek

AMK GAZETE

Aslan'ın haşarı çocuğu Felipe Melo, kontratını uzatmak için her yolu denedi. birçok takımla flört eden sambacı, beklediği teklifi bulamadı. Yeniden Galatasaray'a yeşil ışık yakan Melo, taraftarlar için bayram tebriği bile yayınladı. Şimdi herkes yarını bekliyor. Hamzaoğlu'ndan 20 temmuz'a kadar izin alan tecrübeli oyuncunun kampa gelip gelmeyeceği merak ediliyor. diğer yandan Melo dönse de artık yeri garanti görünmüyor. Hamza hoca öğrencisi için “Hamit ve bilal formda. Açığını kapatmak için çok çalışmalı” diyor.

YİNE İZİN İSTEMİŞ

Bu arada Melo'nun hocasından 1 hafta daha izin istediği ancak “Yeter artık. Ya gelirsin ya da sen bilirsin” cevabını alınca yelkenleri suya indirdiği belirtiliyor. İtalyan basını ise Melo'nun ınter'le anlaşmak üzere olduğunu haber yapmaya devam ediyor. son iddialara göre Galatasaray bonservis için 2 milyon euro'ya kadar indi. Fakat ınter hala sarı-kırmızılı ekibe para vermeden işi bitirmeye çalışıyor. Yönetimin ise böyle bir duruma tahammülü yok.

MUSLERA 2 GÜN DAHA

4. yıldızın mimarlarından Fernando Muslera, Avusturya kampına yarın gelecekti. Fakat Hamza Hamzaoğlu başarılı kaleciyle ekstra izin verdi. Muslera, 22 temmuz'da arkadaşlarının arasına katılacak. tecrübeli hocanın uruguay'ın okyanus ötesi bir ülke olması sebebiyle öğrencisine böyle bir iyilik yaptığı öğrenildi. diğer yandan kamerunlu stoper Chedjou ise rötar yapmayacak ve yarın avusturya'da olacak.