SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Vitoria Guimaraes ile oynanan hazırlık maçında biri rövaşatayla olmak üzere iki gol atan Moussa Sow, maç sonunda teknik direktör Pereira ile birlikte basın mensuplarının karşısına geçti.

Hazırlık döneminde olduklarını hatırlatan Senegalli futbolcu, “İyi bir şekilde çalışmaya gayret gösteriyoruz. Hocamızın bizden istediklerini yapmaya çalışıyoruz. Hocamız yeni bir ekip oluşturmaya çalışıyor. İyi işler yapabileceğimiz bir sezon ortaya çıkarmaya çalışıyoruz. Rakip karşısında herkes istekliydi ve takım halinde bu istekli halimizi sürdüreceğimizi düşünüyorum” şeklinde görüş bildirdi.

“ÇALIŞMAMIN KARŞILIĞINI ALDIM”

Attığı şık golü ve Shakhtar Donetsk maçını değerlendiren Sow, şöyle konuştu:

Çalışmak mecburiyetindeyim. İyi çalışırsanız, karşılığını alırsınız. Bu maçta da çalışmamın karşılığını aldım. Çalışmamın karşılığını alamadığım karşılaşmalar da oluyor ama ben çalışmaya devam ediyorum. Shakhtar Donetsk karşılaşması bizim için çok önemli. Hepimiz, turu geçmeyi çok istiyoruz. Şu an çok iyi bir oyuncu kadrosu var ve çok iyi bir teknik ekip var. Şampiyonlar Ligi’nde olabilmek için elimizden gelen her şeyi yapacağız. Fenerbahçe’de iseniz bu sizin için zorunluluktur.”

Moussa Sow, sözlerini tamamlarken tüm müslüman alemine ve Türkiye’ye mutlu ve huzurlu bayramlar diledi.