SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Sürpriz isim Güray Vural

Akhisar’dan Bilal’i getiren hamzaoğlu’nun çok istediği sürpriz yerliyi açıklıyoruz: Güray Vural... Yönetim, adı sır gibi saklanan bir futbolcu için görüşmeler yapıyordu. Tecrübeli hoca, gizemli oyuncuyu yardımcılarına bile söylemiyordu. Bu ismin, eski öğrencisi Güray olduğu öğrenildi.

Güncellenme: 08:28, 18/07/2015
Sürpriz isim Güray Vural

AMK GAZETE

Galatasaray transfer çalışmalarına tüm hızıyla devam ediyor. Hemen hemen hepsi yabancı olan bu isimlerin bir kısmı kamuoyuna yansıyor. ancak yönetimin çok gizli bir operasyon daha yürüttüğü ortaya çıktı. Hamza Hamzaoğlu'nun çok istediği bu yerli futbolcunun kim olduğunu AMK öğrendi. Sarı kırmızılılar, akhisar Belediyespor forması giyen Güray vural'ın işini bitirmek için uğraşıyor. Sol kanatta hem defansta hem ofansta top koşturan Güray, zaman zaman sağ açıkta da görev yapabiliyor.

2016’DA SERBEST

Hamzaoğlu da böylesine çok yönlü bir oyuncu olan Güray'ı kimseye kaptırmak istemiyor. Akhisar'dan çok iyi tanıdığı öğrencisi, Bilal kısa gibi Galatasaray'a gelmeye çok sıcak bakıyor. Fakat akhisar'ın istediği bonservis, yönetimi zorluyor. akigolar, 1 sene daha sözleşmesi bulunan Güray'dan iyi bir para kazanmayı hedefliyor. Pazarlıklar kıran kırana devam ediyor. 27 yaşındaki futbolcu, geçen sezon 31 lig maçında 3 gol 3 asistle oynamış ve büyük takdir toplamıştı.