SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Cavanda takımla çalıştı! Erkan Zengin…

Bordo-mavili takım, Avrupa Ligi'ndeki rövanş maçı öncesinde Almanya'da kampa girdi. Yeni transfer Cavanda çalışmada yer alırken, Erkan Zengin pasaportunu kaybettiği için İsveç'e gitti.

Güncellenme: 22:05, 18/07/2015
Cavanda takımla çalıştı! Erkan Zengin…

Trabzonspor, yurt dışı ikinci etap kamp çalışmaları kapsamında geldiği Almanya’nın Trier kentinde ilk antrenmanını gerçekleştirdi.

Teknik direktör Şota Arveladze yönetiminde yapılan idmana kondisyon salonunda çalışan Kamerunlu futbolcu M’bia ile Erkan Zengin katılmadı.

Sakatlığı bulanan Deniz Yılmaz, antrenmanda takımdan ayrı çalışırken Cardozo ve yeni transfer Cavanda da ilk çalışmada yer aldı.

ERKAN PASAPORTUNU KAYBETTİ

Pasaportunu kaybettiği için takımla Almanya’ya gelemeyen Erkan da antrenmanda yer almadı. İsveç vatandaşı olan Erkan Zengin’in özel izinle ülkesine gönderildiği, yeni bir pasaport çıkartmasının ardından yarın kampa katılmasının beklendiği bildirildi.

bordo-mavili futbolcular, koşunun ardından dar alanda pas çalışması yaparken teknik direktör Arveladze, idmanın son bölümünde futbolculardan şut çekerek topu direğe isabet ettirmelerini istedi. Belli bir sayıda direğe topu isabet ettirenler antrenmanı erken tamamladı.

Trabzonspor, yarın sabah yapacağı çalışmayla hazırlıklarını sürdürecek.