SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Mahmut Uslu Shakhtar eşleşmesini yorumladı

Fenerbahçe Kulübü Genel Sekreteri ve Basın Sözcüsü Mahmut Uslu, UEFA Şampiyonlar Ligi 3. ön eleme turunda eşleştikleri Ukrayna temsilcisi Shakhtar Donetsk'in güçlü bir rakip olduğunu söyledi.

Güncellenme: 14:45, 17/07/2015
Mahmut Uslu Shakhtar eşleşmesini yorumladı

Mahmut Uslu, “Shakhtar Donetsk, hakikaten saygı duyulacak çok kuvvetli bir takım. Onların da dezavantajları var. Taraftarımızın desteğiyle bu turu geçeceğimize inanıyoruz” dedi.

Uslu, “Bu turu geçsek bile, bir sonraki turda yine çok önemli takımlar var. Eğer biz gruplara kalacaksak, zaten önce bu turu geçmemiz lazım. Onun için Fenerbahçelilere çok büyük iş düşüyor. Onların büyük desteğiyle turu atlayabiliriz” ifadelerini kullandı.

MİTHAT YENİGÜN: DİLERİZ Kİ SEVİNÇLİ GÜNLER YAŞARIZ

Fenerbahçe Kulübü Başkan Vekili Mithat Yenigün de yaptığı açıklamada, olası rakipler arasında en güçlüsüyle eşleştiklerini dile getirerek, “Biz sadece Shakhtar Donetsk’i geçmek değil, Şampiyonlar Ligi’nde yolumuza devam etmek istiyoruz. Hocamızdan, sportif direktörümüzden başlayan iyi bir yapılanma içinde olduğumuzu düşünüyoruz. Önemli başarılara imza atma hedefiyle yola çıktık. Dileriz ki taraftarımızla birlikte sevinçli günler yaşarız” değerlendirmesinde bulundu.