SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Galatasaray Kulübü’nün piyasaya sürdüğü yeni 4. yıldız tişörtü büyük tepki çekti!

GSStore sitesinden 39,90 TL’ye satışa sunulan tişörtte, “Hayaller 4. yıldız gerçekler Galatasaray” yazıyor.

Ancak sosyal medyada hem Fenerbahçe hem de Galatasaray taraftarının tepki gösterdiği nokta ise 4. yıldızda yer alan ayrıntı!

İğne ile patlatılmış görünün yıldızın, Fenerbahçe’nin Çaykur Rizespor deplasmanının ardından yaşadığı silahlı saldırıya gönderme olduğu iddia edildi!

GALATASARAYLILAR PENÇE VE İĞNE DİYOR!

Galatasaray taraftarı ise Fenerbahçelilerin bu tepkisi üzerine, aslan pençesi ve iğnenin olduğuna dikkat çekiyor! Tasarımı yapan kişi ise, ayrıntıların dikkatlerden kaçmamasını söyleyerek, ‘O kadar adileşmedik’ dedi.

Sarı-kırmızılı yönetimin bu konuda ne karar vereceği merak konusu olurken, Galatasaray taraftarlarının da tişörte tepki göstermesi dikkatlerden kaçmadı.

MAHMUT USLU KONUŞTU!

Fenerbahçe Basın Sözcüsü Mahmut Uslu, Dnipro maçı öncesinde basın mensuplarına açıklama yaptı. Uslu’ya tişört konusu sorulduğunda, açıklaması şöyle oldu;

“Son zamanlarda biz kendi işimize bakıyoruz. Çok ciddi transferlerlerle uğraşıyoruz. Ama bir bakıyorsunuz; Beşiktaş konuşuyor, bir bakıyorsunuz Galatasaray’ın hocası konuşma yapıyor.

Bu tür şeyleri yapmak ve hatırlatmak yanlıştır. Bu yanlışları kendi kendilerine sorgulaması lazım. Bunlar çok yanlış şeyler. Biz kurşunlama konusunun peşindeyiz. Galatasaray da bu konuda bir takım araştırmalar yapabilir. Ben çok daha ağır konuşurum ama konuşmak istemiyorum.

CJ995P7UcAALwsm

Yayınlanma Tarihi:19:47,