SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Terraneo geldi, Yıldırım geri çekildi!

Can Bartu Tesisleri artık Ali Yıldırım’ın sorumluluğunda, Terraneo’nun liderliğinde, teknik patron Pereira’nın yönetiminde olacak. Aziz Yıldırım tesislere gidip futbolcularla konuşma yapmayacak.

Güncellenme: 09:50, 14/07/2015
Terraneo geldi, Yıldırım geri çekildi!

amkspor.com / Fenerbahçe, yeni sezona yep yeni bir bakış açısıyla giriyor. Değişim sadece futbol takımında değil, kulüp yapısında da yaşanıyor.

Başkan Aziz Yıldırım futbol takımının üzerinden elini ayağını çekti ve futbol takımıyla ilgili yetkilileri sportif direktör Giuliano Terraneo'ya devretti.

Yönetim adına artık tesislere sadece Ali Yıldırım gidecek. Aziz Yıldırım, Sportif Direktör Terraneo ve teknik direktör Vitor Pereira'ya takımı teslim ettikten sonra Samandıra'ya sadece 1 kez gitti. o ziyaretinde de futbolcular tesislerde değildi.

TAKIMLA KONUŞMADI

Aziz Yıldırım, takımın kamp yaptığı Düzce Topuk Yaylası Tesisleri'ne de sadece hazırlık maçı için gitti. oyuncuları karşısına alarak bir konuşma dahi yapmadı. Artık Samandıra'da tüm yetki sportif direktör Giuliano Terraneo'da.

Özel bir odası olan İtalyan sportif direktör, oyuncular ve teknik heyet arasındaki iletişimi sağlayacak, yaşanan sorunları çözecek. Pereira ise futbolcuların birlikte daha fazla zaman geçirmelerini istiyor. Artık kulüpte her şey profesyonellerin elindeve kulüp profesyonel bir şekilde yönetiliyor.