SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Melo’nun kafası karışık!

Brezilya basını, Melo’ya ait olduğu iddia edilen whatsapp konuşmaları yayınladı. sambacı, G.saray’da yılda 6.8 milyon euro kazandığını iddia ediyor, sonra Cruzeiro’ya göz kırpıyor.

Güncellenme: 08:23, 14/07/2015
Melo’nun kafası karışık!

Hamzaoğlu'nun 20 Temmuz'a kadar süre verdiği Felipe Melo, ne yapacağını bilmiyor! Brezilya gazetesi Globo esporte, Melo'ya ait olduğu iddia edilen whatsapp konuşmalarını yayınladı.

Habere göre sambacı yakın bir arkadaşına içini döküyor. 32 yaşındaki yıldız, “Cruzeiro bana 2.4 milyon ile 2.7 milyon euro arasında bir teklifte bulundu. 3 yıllık bir teklif bu. Galatasaray'dan yılda 6.8 milyon euro kazanıyorum ve 1 yıl daha sözleşmem var” diyor.

Gönlünde yatan kulübün Flamengo olduğunu kaydeden Melo, “Bana 2 milyon euro verdiler. En azından 2.4 verebilirler değil mi? Verirlerse hemen imza atarım. Cruzeiro'ya gidip Flamengo taraftarını kızdırmak istemem. Ama Cruzeiro da 3 milyon euro'ya yakın öneriyor. Aslında para mühim değil, Avrupa'da çok para kazandım. Artık her şey Tanrı'ya bağlı. İlk gelen kulübün teklifini kabul edeceğim sanırım” ifadelerini kullanıyor.