SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Hamzaoğlu 4. yıldızı çabuk unuttu

Kendisine “5. yıldızı da istiyoruz hocam” diye seslenen taraftarlara yanıt veren Hamzaoğlu, “onu da alacağız. ama önce 4. yıldızın keyfini sürelim” dedi.

Güncellenme: 08:13, 13/07/2015
Hamzaoğlu 4. yıldızı çabuk unuttu

Bahadır ÇOKİŞLER 

Galatasaray için geçen sezon kabus gibi başlamıştı. Cesare Prandelli yönetimindeki Galatasaray'ı yenmeyen yoktu. rakip taraftarlar Cimbom'la “4 çeker” diye alay ediyordu. Dönemin başkanı Duygun Yarsuvat duruma el koydu ve takımın başına Hamza Hamzaoğlu getirildi. Hamzaoğlu ile Aslan adeta şaha kalktı. Özellikle ligin son virajında gücünü ispat eden gol yemeden 18 puan toplayan Galatasaray, 4. yıldızı takmayı başardı. Hamzaoğlu'na bu da yetmedi. Başarılı hocanın öğrencileri Türkiye Kupası'nı da kazandı.

BAŞARIYA DOYMUYOR

Ancak bu başarılar ne taraftarlara ne de Hamzaoğlu'na yetmiyor. Bilindiği gibi Galatasaray, yeni sezon hazırlıklarını Avusturya'da sürdürüyor. idmanlar zaman zaman taraftarlara açılıyor. Dün sabahki antrenmana da büyük ilgi vardı. Sarı-kırmızı renklere gönül verenler, deneyimli teknik adama “5. yıldızı da istiyoruz hocam” diye seslendi. Hamzaoğlu bu sözlere, “Merak etmeyin. Onu da alacağız. Ama biraz beklemeniz gerekecek. Hem önce 4. yıldızın keyfini sürelim” diyerek yanıt verdi.