SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

F.Bahçe taraftarından örnek hareket!

Fenerbahçe'nin Robin van Persie'yi transfer etmesi nedeniyle gözyaşlarına boğulan minik taraftara sarı lacivertli camia sahip çıkıyor.

Güncellenme: 15:29, 13/07/2015
F.Bahçe taraftarından örnek hareket!

amkspor.com / Fenerbahçe’nin Robin van Persie transferi nedeniyle gözyaşlarına hakim olamayan minik taraftarın videosu, sarı lacivertli taraftarları harekete geçirdi.

Fenerbahçe’nin Hollandalı yıldızı Manchester United’dan transfer etmesinin ardından en sevdiği futbolcu Van Persie’nin ayrılmasına üzülen minik bir İngiliz taraftarın videosu, gündeme oturmuştu.

Videonun sosyal medyada en çok konuşulan olaylar arasına girmesinin ardından Fenerbahçeli bir taraftar olan Ragıp Ulaş Altun, sosyal medyada bir yardım kampanyası başlattı.

Minik taraftarı ve ailesini İngiltere’den İstanbul’a getirerek Robin van Persie ile tanıştırmak için harekete geçen F.Bahçeliler, uçak bileti parasını toplamak için harekete geçti.

JS67986352

İstanbul’da bir otel sahibi olan Ragıp Ulaş Altun, minik taraftarın ailesine ulaştıklarında kendilerine inanmadıklarını ancak daha sonra durumun ciddiyetine vardıklarını dile getirdi.

Öte yandan İngiliz basınına konuşan minik taraftarın babası Sam, “Türkiye’ye gitmek rüya gibi. Van Persie’nin İstanbul’a gitmesine çok üzüldük ve şimdi biz de onunla tanışmak için oraya gideceğiz” dedi.

Ayrıca Fenerbahçeli yetkililerin de konuyla ilgili olarak devreye girdikleri ve gerekli yardımların yapılacağı belirtildi.

KAMPANYAYA KATILMAK İÇİN TIKLAYIN!