SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Trabzonspor’da golcü fırtınası

Şota, “acil forvet istiyorum” dedi, Trabzonspor yıldız bir isim için harekete geçti. Santfor konusunda favorisi Cisse olan bordo-mavililer, menajerler tarafından önerilen David Villa’ya da sıcak bakıyor. Plase ise bonservisi elinde bulunan İtalyan Pablo Osvaldo...

Güncellenme: 09:51, 12/07/2015
Trabzonspor’da golcü fırtınası

AMK GAZETE

İlk etap kampını pazartesi günü tamamlayacak olan Trabzonspor'da forvet konusu can sıkıyor. Belinden sakat olan Cardozo'nun tedavisi ülkesinde devamediyor, Yatabare'nin formsuzluğu sürüyor,Deniz Yılmaz ise ayak parmağı çatladığı için 3 hafta daha yok.

Teknik direktör Şota Arveladze, “Acil forvet istiyorum. İleride sıkıntı yaşıyoruz” dedi.Bunun üzerine sportif direktör Süleyman Hurma harekete geçti. 1 haftalık süreç içinde mutlaka bir santrforun alınması planlanıyor.

VILLA: 3 milyon Euro’ya gelirim

İlk aday Papiss Cisse. Müslüman olan Newcastle United'ın golcüsüyle pazarlıklarda son aşamaya gelindi, kulübü ikna edilmeye çalışılıyor. Menajerler tarafından önerilen David Villa ise ayrı bir heyecan yarattı. New Yort City'de oynayan 34 yaşındaki Villa, “3 milyon Euro'ya gelirim” dedi. Yönetim yaşı nedeniyle düşünceli. Bir diğer aday ise Osvaldo. 29 yaşındaki İtalyan ismin bonservisi elinde. Hatta menajeriyle görüşüldüğü ve teklif sunulduğu öğrenildi. Osvaldo'nun fedakarlık yapması gerekiyor.