SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

AMK GAZETE / Bahadır ÇOKİŞLER

Çıktığı ilk antrenmanda izleyenleri büyüleyen Podolski, alkışlara zafer işaretiyle karşılık verdi ve “tüm kupalara talibiz” dedi.

HOCASIYLA KUCAKLAŞTI SARI-KIRMIZILILARIN yeni transferi Lukas Podolski, önceki gün avusturya kampına katıldı. Tecrübeli futbolcu sahaya çıktığı ilk andan itibaren mütevazı hareketleriyle dikkatleri çekti. Podolski'yi ilk kucaklayan Hamza Hamzaoğlu oldu. İkili kısa bir süre sohbet etti. Daha sonra Almanca'yı ana dilleri gibi konuşan Hamit altıntop, Yasin Öztekin ve Tarık Çamdal, Poldi'ye “merhaba” dedi. diğer oyuncularla da tek tek kucaklaşan Alman yıldız, fazla vakit kaybetmeden çalışmalara başladı. Podolski'nin performansı büyüleyiciydi. Solak yıldız daha ilk idmanında çektiği sert şutlarla bu sezon kalecilerin kabusu olacağını gösterdi.

“EN DOĞRU KARARIM” Galatasaray'ın antrenmanını bir grup taraftar da takip ediyordu. Podolski'nin her hareketini fotoğraflamaya çalışan taraftarlar, yıldız oyuncunun çalım ve şutlarına bol bol alkış tuttular. Poldi de onlara gereken karşılığı verdi ve tribünlere doğru zafer işareti yaptı. Arkadaşımız Bahadır Çokişler de yoğun ilgiyi rağmen podolski ile konuşmayı başardı. Sevgi gösterilerinden ötürü çok mutlu olduğunu kaydeden Alman golcü, “Galatasaray'a gelerek ne kadar doğru bir karar verdiğimi her geçen gün görüyorum. Umarım büyük başarılar kazanacağız. tüm kupalara talibiz” dedi.