SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

“Hamza hocanın gözüne girmek istiyorum”

Galatasaray'ın genç ismi Sinan Gümüş, hazırlık kampında elinden gelenini yaparak teknik direktör Hamza Hamzaoğlu'nun gözüne girmek istediğini söyledi.

Güncellenme: 00:31, 12/07/2015
“Hamza hocanın gözüne girmek istiyorum”

Galatasaray’ın Vysocina Jihlava’yı 2-1 yendiği hazırlık maçında takımının gollerini atan genç futbolcusu Sinan Gümüş, karşılaşmanın ardından açıklamalarda bulundu.

Avusturya’nın Windischgarsten bölgesinde yaptıkları hazırlık kampının çok iyi geçtiğini vurgulayan genç oyuncu, “Yoğun ve ağır idmanlar var. Elimden gelenin en iyisini göstererek, Hamza hocanın gözüne girmek istiyorum. Bugün de bunu başardığımı düşünüyorum. İnşallah böyle de devam eder” diye konuştu.

“FUTBOLUMU HERKESE GÖSTERMEK İSTİYORUM”

Teknik direktör Hamzaoğlu’nun kendisi ile ilgili övgü dolu sözlerini duydukça çok mutlu olduğunu belirten Sinan Gümüş, futbolunu herkese göstermek istediğini söyledi.

Galatasaray’ın kamp programından önce bireysel olarak çalışmalara başladığını da sözlerine ekleyen Sinan Gümüş, “Geçen sezon Hamza hocam bana ‘hazır dön’ dedi. Şu anda kendimi çok iyi hissediyorum. Kampa gelmeden önce çok iyi çalıştım. Şu an yüzde 100’de değilim ama lig başlayana kadar bu açığımı kapatacağım” dedi.