SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Antalyaspor Kulübü Başkanı Gültekin Gencer, Fransa’da kaleci Victor Valdes’in menajeriyle bir araya geldi. Kırmızı beyazlı kulübün renklerine bağlamayı istediği dünyaca ünlü kaleciyle maddi konularda anlaşma hedefleniyor.

HASAN CEYLAN: VALDES’E TEKLİF YAPILDI Kırmızı beyazlı takımda kalecinin yanı sıra stoper transferinde de hareketlilik yaşanıyor. Yerli ve yabancı futbolcularla görüşmelerini sürdüren Antalyaspor yönetimi, bu mevkide yurt dışında oynayan Türk futbolcu transferine sıcak bakıyor. Antalyaspor Kulübü Basın Sözcüsü Hasan Ali Ceylan, “Valdes’e teklif yapıldı. Fiyat farklılığı var. Gerçekleşme ihtimali yüksek. Stoper mevkii için de yurt dışında forma giyen, görüştüğümüz Türk futbolcular var. Şu an için kesinleşmiş bir isim yok” dedi.

ŞİMŞEK BAZI OYUNCULARIN BİLETİNİ KESECEK Antalyaspor’un Davraz’daki kamp kadrosunda 36 futbolcu bulunduğuna değinen Ceylan, kamp dönemi sonrası antrenör Yusuf Şimşek’in raporu doğrultusunda bazı oyuncuların başka takımlara transferinin gerçekleşeceğine değindi. Ceylan, bazı oyunculara çeşitli kulüplerden teklifler yapıldığını söyledi.

Yayınlanma Tarihi:12:12,