SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Düzce Topuk Yaylası’ndaki kampını İran’ın Zob Ahan takımını 7-0 mağlup ettiği maç ile tamamlayan Fenerbahçe’de teknik direktör Vitor Pereira, karşılaşmanın ardından açıklamalarda bulundu.

Henüz tam olarak hazır olmadıklarını söyleyen Pereira “Bu akşam beni sevindiren en önemli nokta oyuncuların takım halinde düşünüp, takım halinde oynamasıydı. Daha yolun başındayız. Bu anlamda olumlu bir görüntü çizdik. Zamanla daha iyi olacağız. Daha iyi olmak mecburiyetindeyiz. Genel anlamda da oyuncuların performanstan memnumum” dedi.

Takımdaki eksikliklere değinen Portekizli çalıştırıcı “Geliştirmemiz gereken çok şey var. Fizik olarak en iyi durumda değiliz. Zamanla çok daha iyi olacağız. Takımın hızı ve baskısı artacaktır. Zaman kısa ama ön eleme maçına kadar en hazır seviyeye geleceğiz” değerlendirmesinde bulundu.

Nani ve Josef de Souza ile ilgili de konuşan Pereira “Takıma yeni katıldıkları için bizimle çok fazla çalıştıklarını söyleyemem. Bu oyuncuların kaliteleri ortada.Benim de tanıdığım oyuncular.  Bu takıma  kalite kazandıracak oyuncular” ifadelerini kulllandı.

Yayınlanma Tarihi:22:15,