SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Melo ihanet ediyor

11 Temmuz 2015

Felipe Melo, Galatasaray formasına adeta ruhunu verdi. Geldiği günden beri hırsı gözlerden kaçmadı. Bazen de bu hırs başına bela oldu. Takım arkadaşı Riera’yı odaya kitleyip saldıracak kadar. Fatih Terim ve Abdurrahim Albayrak devreye girdi. Basına sızmadan Galatasaray kendi açıkladı olayı. Terim Melo’yu affetti; Albayrak da barış yolunu açtı. Kriz büyümeden atlatıldı. Brezilyalı yıldız Galatasaray’la birlikte 4 kere zafere uzandı. 3 şampiyonluk, 1 Türkiye Kupası olmak üzere… Gelen her hoca Melo’ya güvendi; Sambacı da ona güvenenleri mahçup etmedi.

MELO NEREDE?

Hamza Hamzaoğlu, Melo konusunda tavrını ortaya koydu. 20 Temmuz’a kadar süre verdi. Bu bile skandal durum aslında. Koskova Galatasaray Spor Kulübü’ne yapılan saygısızlık var. Hamzaoğlu’nun iyi niyeti bile kurtaramaz. Takım sezonu açmış, herkes kamp yapıyor. Melo ortada yok! Ne yapıyor? Kendi şahsi meselesini SARI-KIRMIZILI kulüpten büyük görüp, transfer görüşmelerini değerlendiriyor.

GALATASARAY’A İHANET EDİYOR!

Melo’nun kafasındaki plan şu: “Eğer Avrupa’dan teklifler cazip gelmezse, nasıl olsa hazırda bekleyen Galatasaray var.” Bu da 4 sene formasını giydiği ve başarılar kazandığı büyük camiaya ihanetten başka bir şey değil.

Buraya diğer yazı alanı ajax ile gelecek