SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Işıl Alben adını taşıyan bebeği ziyaret etti

Yalova'da fanatik Galatasaray taraftarı çift, doğan kız çocuklarına Işıl Alben adını verdi. Bundan haberdar olan Galatasaraylı oyuncu da bebeği ziyaret etti.

Güncellenme: 12:03, 11/07/2015
Işıl Alben adını taşıyan bebeği ziyaret etti

Galatasaray’a geri dönen Işıl Alben, sarı-kırmızılı takımın taraftarları tarafından ne kadar çok sevildiğine bir kez daha şahit oldu. Kulübün kadın basketbolundaki simgesi olarak kabul edilen Işıl, Yalova’da adını taşıyan bebeği ziyaret etti.

ZİYARETTEN FOTOĞRAFLAR

Galatasaray taraftarı olan Cenk-Zeynep Toprak çifti, 30 Nisan’da dünyaya gelen bebeklerine Işıl Alben’in adını verdi.

Haberi ilk gördüğünde gözlerinin olduğunu söyleyen Işıl, evlerinde ziyaret ettiği Toprak çiftine ismini bebeklerine verdikleri için teşekkür etti. Adaşını kucağına alıp seven tecrübeli basketbolcu, bebeğe çeşitli hediyeler verdi.

Bu onuru ve gururu kendisine yaşattıkları için aileye teşekkür eden Alben, “Galatasaray camiasına ve bu güzel aileye layık olmak için her zaman elimden gelenin en iyisini yapacağım” diye konuştu.

ERKEK OLSAYDI ALPASLAN DİKMEN OLACAKTI

Bebeğin babası Cenk Toprak da eşinin hamile olduğunu duyduğu ilk günden beri çocuğuna, kız olursa Işıl Alben, erkek olursa Alpaslan Dikmen adını koyma kararı aldığını belirtti.

Işıl Alben’in kendilerini ziyarete gelmesi dolayısıyla rüyalarının gerçek olduğunu dile getiren Toprak, “Yalova’da özelikle UltrAslan koordinatörü olarak şu an çok gururluyum. Ne mutlu bize ki Işıl Alben’i burada ağırladık” dedi.

Anne Zeynep Toprak ise Işıl Alben’i Yalova’da ağırlamaktan dolayı çok mutlu olduklarını ifade etti.