SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Sabri’den Fenerbahçe ve Ribery itirafı

Sabri Reyiz, sosyal medyada kendisine sallayanlara çattı: “karşımda titrer, gelip imza ister twitter’da laf sokuyor. Hiçbirini umursamıyorum bile”

Güncellenme: 09:37, 10/07/2015
Sabri’den Fenerbahçe ve Ribery itirafı

AMK GAZETE

G.Saray'ın emektar futbolcusu Sabri Sarıoğlu, avusturya'da medyaya konuşanlar kervanına katıldı. reyiz lakaplı Sabri, sosyal medyada kendisiyle dalga geçenleri hedef aldı. Tecrübeli isim, “Karşıma otursa titrer, gelip imza ister ama Twitter'da cesaret buluyor bana laf sokuyorlar. Umursamıyorum bile. Bunlar içinde G.Saraylı olanlar da var. Sezon içinde benimle coşuyorlar, bitince unutuyorlar” dedi. Sabri, her zaman G.Saray'ın başarısı için çalıştığının unutulmaması gerektiğini vurguladı.

AMMA BÜYÜTTÜLER Uzatılan sözleşmesine gelen eleştiriler de Sabri'yi üzmüştü. 31 yaşındaki futbolcu, “Neden bu kadar büyütüldü anlamıyorum. Beni çağırdılar 5 dakikada imza atıp çıktım. Sanki kötü oynadım, sanki şampiyon olmadık bir de 'Neden sözleşmesi iyileştirildi' diyorlar. Gereken cevabı hocamız veriyor. Kulübüm bana uygun gördü, bende imza attım. Daha uzun süreli imzalamak isterdim ama olmadı. Kulübüm ne derse kabul ederim” diye konuştu. Sabri, olası bir sağ bek transferi halinde rekabetten korkmadığını da belirtti.

“Ribery sivildi tanımadım”

“Fenerbahçe ünlü isimleri alıyor ama bunun sıkıntılı yanları da var. İstediğiniz kadar transfer yapın, tek yumruk haline gelemezseniz başarılı olamazsınız. Biz kadromuzu koruyoruz. Podolski ve Bilal geldi. çilek furyası vardı ama illa dünya yıldızı almaya gerek yok. Ribery geldiğinde mesela sivil giysilerle gördüm, tanımadım.önemli işler yaptı. Ama Drogba da geldi sonra. Bu hesapları hocalar yapar, bize çalışmak düşer.”

Yayınlanma Tarihi:08:48,