SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

İşte Fenerbahçe’nin son bombası

Fenerbahçe Asbaşkanı İlhan Ekşioğlu Van Persie transferinden sonra twitter hesabından “Şimdi sıra orta sahada” demişti. o ismin chelsea’nin Brezilyalı yıldızı Ramires olduğu ortaya çıktı.

Güncellenme: 09:39, 10/07/2015
İşte Fenerbahçe’nin son bombası

AMK GAZETE

15 MİLYON EURO İSTEDİLER Fenerbahçe'nin orta sahaya transfer etmek istediği isimlerden en güçlü adayın Chelsea'nin Brezilyalı futbolcusu ramires olduğu ileri sürüldü. asbaşkan İlhan Ekşioğlu, Van Persie transferinin ardından twitter hesabından “Şimdi sıra orta sahada” diye mesaj atmıştı. Bu mesajın ramires görüşmelerinin ilerlemesi nedeniyle atıldığı iddia edildi. İngiliz kulübünün Fenerbahçe'den bonservis bedeli olarak 15 milyon euro talep ettiği bildirildi. Bunun üzerine kiralama teklifinin de yapıldığı, görüşmelerin de devam ettiği belirtildi.

MILIVOJEVİC DE LİSTEDE SARI-LACİVERTLİ kulübün Yunanistan'ın Olympiakos takımının orta sahasında oynayan Sırp futbolcu luka Milivojevic için de girişimlerini sürdürdüğü ve bonservisine 6.5 milyon euro vermeyi önerdiği öğrenildi. Teknik direktör Vitor Pereira'nın da futbolcuyla görüştüğü ve “Seni takımımda görmek istiyorum” dediği ortaya çıktı. Sırp oyuncunun ise seve seve geleceğini belirtirken, “Yeter ki kulüpler anlaşsın. ben herhangi bir sorun çıkarmam. Fenerbahçe gibi bir büyük kulüpte oynamak beni gururlandırır” dediği bildirildi.

ramires_detay

Yayınlanma Tarihi:08:06,