SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Hollanda’dan üzecek Van Persie iddiası!

Hollanda'da yayın yapan De Telegraaf gazetesi, Fenerbahçe'nin KAP'a görüşmelere başladığına dair açıklama yaptığı Robin van Persie'ye başka tekliflerin de olduğunu iddia etti.

Güncellenme: 13:42, 10/07/2015
Hollanda’dan üzecek Van Persie iddiası!

Fenerbahçe Kulübü, dünya yıldızı Robin Van Persie’yi KAP’a bildirdi. Görüşmeler devam ediyor, sarı-lacivertli taraftarlar Hollandalı yıldız futbolcuyu bekliyor. Ancak Persie’nin ülkesinden ilginç bir iddia geldi!

VAN PERSIE CAPSLERİ!

Hollanda’nın yüksek tirajlı gazetesi De Telegraaf, Fenerbahçe ile Robin Van Persie arasındaki görüşmelerin sonuçlanmadığını ve bunun nedeni olarak da Avrupa’nın büyük kulüplerinin yıldız oyuncuya teklifler yaptığı gösterildi.

Sarı-lacivertliler’in KAP’a transfer görüşmesine ilişkin açıklamada bulunduğu hatırlatılan haberde, “Ama Türkler henüz anlaşmaya yakın değiller. Hollanda kaptanı da tam karar vermiş değil. Van Persie için başka teklifler de masada duruyor. Çok sayıda Avrupa ülkesi ilgi gösteriyor” ifadelerine yer verildi.

Fenerbahçeli taraftarların bir an önce Van Persie’nin transferinin gerçekleşmesini istediğine işaret eden gazete, sarı-lacivertlilere gönül verenlerin bu kapsamda sosyal medyada yıldız futbolcuya çok sayıda mesaj attığını duyurdu.

Fenerbahçe Kulübü, dün, Robin Van Persie’nin transferi için kulübü ve oyuncuyla görüşmelere başlandığını açıklamıştı.