SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Beşiktaş’ın başarılı orta saha oyuncusu Sosa, yeni sezon öncesi değerlendirmelerde bulundu. Sosa, “Geçen sene iyi bir performans gösterdik; ama şampiyon olmamıza yetmedi. Daha az hata yapsaydık şampiyon olabilirdik” ifadelerini kullandı.

İşte Sosa’nın yaptığı açıklamalar:

“KARARI VERECEK OLAN KULÜPTÜR” “Bu sezon yapmamız gereken şey, geçen sene yaptığımız hataları yapmamak. Geçen sezon şampiyon olma fırsatını son haftalarda kaçırdık. Ben Arjantin’e her gittiğimde, Estudiantes takımındaki arkadaşlarımla görüşüyorum. Estudiantes benimle ilgili Beşiktaş’a teklif yaptı. Kararı verecek olan kulüptür.”

“DAHA AZ  HATA  YAPSAYDIK ŞAMPİYON OLURDUK” “Geçen sene iyi bir performans gösterdik; ama şampiyon olmamıza yetmedi. Daha az hata yapsaydık şampiyon olabilirdik. Yeni bir hocamız var. Onun oyun felsefesini anlamaya çalışıyoruz. Beşiktaş ile 3 sene daha kontratım var. Transferle ilgili birşey söylemem doğru olmaz.”

“ARDA TURAN ÇOK KALİTELİ BİR OYUNCU”Arda Turan, çok kaliteli oyuncu. Futbol anlamında kendisini çok daha ifade edecek bir takıma gitti. Şenol Güneş’le çalışmak çok büyük bir şans. Slaven Bilic’le iyi bir sezon geçirdik. Şenol Güneş’in bize öğretebileceği çok şeyi var. Rakiplerin ne yaptığı ile ilgilenmiyoruz kesinlikle.”

Yayınlanma Tarihi:15:30,