SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Felipe Melo’ya rest

Geri dönmeye sıcak bakmayan Melo'yla konuşan Hamza Hamzaoğlu, "Gitmek istiyorsan kapı açık. Ama bunun bedeli ödenmeli. 20'sine kadar vaktin var, alın yoksa gel kampa katıl" dedi.

Güncellenme: 09:36, 10/07/2015
Felipe Melo’ya rest

AMK GAZETE

MECBUREN OLMASI Takımdaki geleceği hala netlik kazanmayan Felipe Melo da Hamzaoğlu'nun gündemindeydi. Tecrübeli çalıştırıcı, öğrencisiyle olan konuşmasını aktardı. Hamzaoğlu, “Melo elimi kolumu bağlıyor. Bir yıl daha sözleşmesi var. Bildiğim bir oyuncu. Ancak aramıza isteyerek gelmeli, mecburen değil. Onu aradım, 'Gitmek istiyorsan kapı açık. Ama bunun bedeli ödenmeli. 20'sine kadar vaktin var, alan yoksa gel kampa katıl' dedim. Buraya gelince ortamı bozmamalı” diye konuştu.

ARKADAŞINA BERAAT! Diğer yandan Melo'nun arkadaşının başına gelenlerden sonra korktuğu ve bu nedenle Türkiye'ye dönmek istemediği belirtiliyordu. Bu durum ortadan kalktı. Sambacının arkadaşı Jorge Soares Monteiro Alves, Melo'ya ait olan 1 bilezik, 2 alyans, 2 de yüzüğü gümrük işlemlerine tabi tutmadan ülkeye soktuğu için yargılanıyordu. Ortada bir suç unsuru olmadığı anlaşıldı ve dün Alves'in beraatine karar verildi. Söz konusu değerli eşyaların Melo'ya teslim edileceği kaydedildi.

Yayınlanma Tarihi:09:11,