SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Fabiano, Volkan Demirel’i kızdıracak!

Yeni sezonda Volkan Demirel’le sıkı bir rekabete girmeye hazırlanan Fabiano, “Çok çalışıp ilk onbir oyuncuyu olmaya gayret göstereceğim. Zaten kalmak için iyi performans göstermeliyim” dedi.

Güncellenme: 09:33, 10/07/2015
Fabiano, Volkan Demirel’i kızdıracak!

AMK GAZETE / Eser ERENLER – İrfan YİRMİBEŞ

F.BAHÇE'NİN yeni kalecisi Fabiano, Topuk Yaylası kampından iddialı mesajlar gönderdi. Volkan Demirel'le sıkı bir rekabete girecek olan Brezilyalı file bekçisi, “Transfer teklifi gelince Fenerbahçe gibi bir takımda oynama fırsatını kaçırmak istemedim ve hemen kabul ettim. Burada olduğum için mutluyum. Takımdaki yerimi her zaman talep edeceğim. Her futbolcu ilk onbiri ister. Ben de bunun için gayret göstereceğim. Fener kalesi benim olacak, bunun için çok çalışacağım. Zaten takımda kalıcı olmak için çok iyi performans göstermeliyim” dedi.

“TAFFAREL’İ ÖRNEK ALIRIM”

Galatasaray'ın eski kalecisi olan vatandaşı Taffarel'i her zaman kendisine örnek aldığını vurgulayan Fabiano, “Kazanmayı bilen bir kaleciydi. Onun gibi olmak için çalışıyorum. Burada ilk onbirde oynayıp, oynamayacağım konusunda ise karar hocamızındır. Biz onun istediklerini yerine getirmek için çabalayacağız. O da bunu değerlendirecektir” diye konuştu.

“Birbirimizi anlıyoruz”

TEKNİK direktörümüz Vitor Pereira ile çok iyi bir ilişkimiz var. Çünkü birbirimizi çok iyi anlıyoruz. Porto'ta beraber çalışmıştık. Kendisinin çok büyük bir profesyonel olduğunu düşünüyorum. Antrenman dışında da iyi ilişkilerimiz var. “

“Uyum sorunu yaşamam”

“FENERBAHÇE'DE uyum sorunu yaşayacağımı düşünmüyorum. Zaten benden başka yeni oyuncular da var. Herkes giderek birbirini daha iyi tanımaya başladı. Bizim bu sezon en büyük hedefimiz Şampiyonlar Ligi'le kalmak olacak.”