SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

AMK GAZETE

TEKLİF 7 MILYON EURO TRANSFER döneminde Fenerbahçe ve Galatasaray'ın gölgesinde kalan Beşiktaş'ta Fikret Orman düğmeye bastı. Demba Ba'yı Çin'e, Atınç'ı da Almanya'ya gönderip kasasını 18 milyon Euro'yla dolduran siyah-beyazlıların başkanı, kadrosunu güçlendirmek için dün Londra'nın yolunu tuttu. Fikret Orman'ın hedefinde Chelsea'nin Fransız yıldızı Loic Remy bulunuyor. Bu futbolcu için Londra temsilcisi 10 milyon Euro bonservis bedeli talep ediyor.

VLAAR LİSTEYE ALINDI FİKRET Orman ise Chelsea'ye ödenecek bonservis bedelini belirledi. Siyah-beyazlılar toplantıda 7 milyon Euro'luk ücreti hemen ödemeyi önerecek. Böylece Londra temsilcisinin de indirime gitmesi sağlanacak. Savunmacı transferinde de sıcak gelişmeler yaşanıyor. Siyah-beyazlılarında gündeminde bir süredir Rhodolfo bulunuyordu. Ancak Aston Villa'nın Hollandalı stoperi Ron Vlaar ‘gelirim' mesajını yollayınca bu transfer şimdilik askıya alındı.

CAMPBELL KADRO DIŞI YÖNETİM, 30 yaşındaki oyuncu için görüşmelere hız verip, tüm imkanlarını seferber etme kararı aldı. Eğer görüşmelerden olumlu bir sonuç çıkmazsa Rhodolfo ismi yeniden gündeme alınacak. İngiliz basınında ismi Beşiktaş'la anılan Campbell konusunda da Arsenal tavrını koydu. Londra ekibi, Kosta Rikalı kanat oyuncusunu kamp kadrosuna dahil etmedi. Böylece Campbell konusunda Beşiktaş'ın önü açılmış oldu.

Yayınlanma Tarihi:08:31,