SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Elazığspor’un teknik direktörü Bayram Bektaş, “Balıkesirspor ile oynayacağımız hazırlık maçı, oyuncularımızı gerçek anlamıyla görme açısından bir sınav olacak” dedi.

Kamp çalışmalarını Bolu’da sürdüren Elazığspor’da Bayram Bektaş, gazetecilerin sorularını yanıtladı İlk hazırlık maçlarını Altınorduspor ile yaptıklarını hatırlatan Bektaş, bu maçın takımın eksik taraflarını görmekten ziyade bir antrenman maçı gibi olduğunu söyledi. Bayram Bektaş, hazırlık maçını 3 takım halinde oynadıklarını belirterek, “Maçta oyuncularımızı 30’ar dakika oynattık. Daha çok denenmeye gelen ve görmek istediğimiz oyuncuların yer aldığı bir maçtı. Son bölümde bizim ana kadromuzdan birkaç futbolcu oynadı. O yüzden eksiklikleri görmekten ziyade, antrenman ve kondisyon maçı oldu” diye konuştu.

“Ayın 13’ünde Balıkesirspor ile maçımız var” diyen Bektaş, “Balıkesirspor ile oynayacağımız hazırlık maçı, oyuncularımızı gerçek anlamıyla görme açısından bir sınav olacak” ifadelerini kullandı.

TRANSFER KONUSUNDA AÇIKLAMALAR YAPAN BEKTAŞ ŞUNLARI KAYDETTİ:

“Dün Binya Augustin Gilles ile anlaştık. Benim Gaziantep’ten eski öğrencim. Sağ olsun bizi kırmadı. Berk Yıldız geldi tekrar. Geçen sene zaten Elazığspor’daydı. Yine görüştüğümüz 2 yabancı isim var. Bu oyuncuların biri hücum, kanat diğeri ise defans ve orta saha oyuncusu. Bugün inşallah onlardan da bir netice alırız. Onlar da takıma katıldığı zaman sayımız tamamlanacak gibi. Belki kampın sonlarına doğru ihtiyaç olursa opsiyonumuzu kullanırız.”