SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Galatasaray Futbol Takımı, yeni sezon hazırlıklarına devam etti.

Avusturya’nın Windischgarsten bölgesinde kamp yapan sarı-kırmızılılar, teknik direktör Hamza Hamzaoğlu yönetiminde basına açık gerçekleştirilen antrenmanla hazırlıklarını sürdürdü.

Fiziksel çalışmayla başlayan antrenman, top kapmanın ardından dar alanda yapılan çift kale maçla sona erdi.

Galatasaray, yeni sezon hazırlıklarına akşam yapacağı antrenmanla devam edecek.

DONDURMASINA ÇİFT KALE MAÇ

Sarı-kırmızılıların dar alanda yaptığı çift kale maçta futbolcular dondurmasına iddiaya girdi.

Maç öncesinde teknik direktör Hamzaoğlu, takımın tecrübeli isimleri Sabri Sarıoğlu ile Emre Çolak’a maçın dondurmasına oynanacağını söyledi. Bunun üzerine dünkü maçı kaybeden ve dondurma alan Hamit Altıntop, “Dün 150 avro verdim. Dikkatli oynayın” demesi gülüşmelere sebep oldu.

Antrenman maçında Sabri Sarıoğlu, Hamit Altıntop, Sinan Gümüş, Bilal Kısa Sercan Yıldırım, Alex Telles, Yavuzhan Keleşoğlu ve Dany Nounkeu’den oluşan sarı takım ile Emre Çolak, Yekta Kurtuluş, Koray Günter, Berk İsmail Ünsal, Tarık Çamdal, Furkan Özçal, Emrecan Coşkun ve Umut Gündoğan’dan kurulu kırmızı takımla karşı karşıya geldi.

İlk bölümü çekişmeli geçen maçın ilerleyen bölümlerinde sarı takım karşılaşmaya ağırlığını koydu ve müsabakayı 22-14 kazandı. Maç sırasında teknik direktör Hamza Hamzaoğlu oyundan düşen kırmızı takımın oyuncularına, “Kabullenmek en sevmediğim şey. Kabullenmeyin. Sonuna kadar mücadele edin” diye uyarılarda bulundu.

Mücadeleyi kazanan sarı takımın oyuncuları büyük sevinç yaşadı ve galibiyet fotoğrafı çektirdi. Sarı takımdaki futbolcular, rakip ekibin kaptanı Emre Çolak’a takılması eğlenceli görüntüler oluşturdu.

ANTRENMAN SONRASI VOLEYBOL MAÇI

Antrenman sonrasında teknik ekip ile futbolcular kumda voleybol maçı yaptı.

Hamza Hamzaoğlu’nun da yer aldığı teknik heyet, Bilal Kısa, Alex Telles, Umut Gündoğan, İsmail Çipe ve Sinan Gümüş’den oluşan takımla mücadele etti.