SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Fenerbahçe ile Galatasaray kadrolarını dünya yıldızı isimlerle güçlendirirken Beşiktaş'ın takviye bir kenara, yıldızlarıyla yollarını ayırması camiayı endişelendiriyor. Ezeli rakipleri Nani ve Podolski gibi isimlerle kadrosunu güçlendirirken, Beşiktaş en önemli gol silahı Demba Ba'yı gönderdi.

Gündemdeki golcülerle de görüşmeler var ama imza ufukta görünmüyor. İşte bu nedenle siyah- beyazlı camia ve taraftarların yavaş yavaş sabrı tükeniyor.

LENS HAREKATI BAŞLADI

Hücum hattının soluna takviye isteyen Şenol Güneş'in bu talebi doğrultusunda Konoplyanka'yla masaya oturulmuştu. Ancak Ukraynalı futbolcu tercihini Sevilla'dan yana kullanmıştı. B planı olan Dzsudzsak için de kulübünün henüz net bir yanıt vermemesi Beşiktaş'ı farklı alternatiflere yöneltti. Hollandalı sol kanat oyuncusu Jeremain Lens için yıldız futbolcunun menajeriyle masaya oturuldu. Lens'in bu öneriye sıcak baktığı belirtildi.

GÜNEŞ KARARSIZ KALINCA

Stoper konusunda da sıcak gelişmeler yaşanıyor. Dinamo Moskova'dan Douglas ile Gremio'dan Rhodolfo arasında kararsız kalan Şenol Güneş en nihayetinde son sözü söyledi. Tecrübeli hoca, Douglas pazarlıklarının uzaması sebebiyle Rhodolfo'nun transfer edilmesini istedi. Brezilya'daki Gökhan Keskin ve idari menajer yardımcısı Ali Naibi tekrar pazarlık masasına oturdu. Bu arada dünya basınında da Beşiktaş'ın, Campbell için Arsenal'le pazarlık halinde olduğu öne sürüldü.

 

Yayınlanma Tarihi:08:37,