SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

AMK GAZETE

BÜTÜN PÜRÜZLER GİDERİLDİ TRANSFER döneminin en hareketli takımı olan Fenerbahçe bombaları patlatmayı sürdürüyor. Şu ana kadar 7 oyuncuyu renklerine bağlayan Kanarya, Robin Van Persie ile birlikte 8. transferini de gerçekleştirecek.

YÖNETİM MUTLU SONA ULAŞTI Yönetim, Hollandalı yıldızın transferinde mutlu sona ulaştı. Manchester United'ın yeni sezon planlamasında yer vermediği Van Persie'nin bonservisinde kolaylık sağlamasıyla birlikte transfer çözüme kavuştu. Sarı-lacivertli yönetim, Van Persie'nin sözleşmesinde yer alan 14 milyon Euro'luk sadakat bonusunun yarısı olan 7 milyon Euro'yu oyuncuya ödemeyi kabul etti.

BUGÜN RESMEN AÇIKLANABİLİR DİĞER 7 milyon Euro ise United tarafından karşılanacak. 14 milyon Euro'nun tamamı Van Persie'nin cebine girecek. Fenerbahçe, İngiliz ekibine ekstra bir para ödemeyecek. Sarı-lacivertlilerin, Van Persie ile 4 yılık sözleşme imzalayacağı ve yıllık 4 milyon Euro net ücret ödeyeceği gelen haberler arasında. Yıldız futbolcunun transferi bugün veya yarın resmen açıklanacak. Sarı-lacivertli taraftarlar, Nani'nin ardından Van Persie transferiyle daha da havaya girecek. Teknik direktör Vitor Pereira'nın Hollandalı forveti bir an önce kampa beklediği konuşuluyor.

Yayınlanma Tarihi:08:35,