SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Oyuncularına böyle seslendi…

Pereira, “Forvet hücumdayken orta saha rakibe nefes bile aldırmayacak" diye konuştu, savunma oyuncularını kademeler konusunda tek tek uyardı.

Güncellenme: 12:43, 07/07/2015
Oyuncularına böyle seslendi…

AMK GAZETE

HIZLI HÜCUM İSTİYOR

TOPUK Yaylası kampını sürdüren Fenerbahçe'de teknik direktör Vitor Pereira fırtına gibi esiyor. Portekizli hoca, yaptığı uyarılarla dünkü antrenmana da damga vururken, yeni sezonki sistemle ilgili ipuçları da verdi. Futbolcularını, “Hücuma çıkarken topu kaptırırsanız takımı öldürürsünüz“ diye uyaran Pereira, “Forvet hücumdayken orta saha rakibi ısıracak. Rakibe nefes bile aldırmayacaksınız. Benim önceliğim merkezden hücum olacak. Eğer merkez kapalı ise oyunu kanatlara açın. Öncelik tek kontrol ve hızlı hücum. Forvetlerin ofsaytta kalmamasına da dikkat edin” ifadesini kullandı.

UYGULAMALI ANLATIM SAVUNMA oyuncularının da hızlı ve pasla çıkmalarını isteyen Portekizli teknik direktör, antrenman sonrasında defans elemanlarına ekstra bir çalışma dana yaptırdı. Antrenman sonrası bir süre sahada Alves ile yeni transfer Ba'yı özel olarak çalıştıran Portekizli taktisyen, iki futbolcuya da nasıl bir savunma anlayışı istediğini uygulamalı olarak gösterdi. Kademeye girme konusunda uyarılarda bulundu. Bruno Alves de düşüncelerini Pereira'ya anlatırken, Portekizli, vatandaşıyla uzun uzun konuştu. Daha sonra Pereira, Kjaer'in yanına geldi ve bir süre de Danimarkalı ile ilgilendi.

ARDA TURAN BARCELONA’DA ALEX’TEN ARDA MESAJI DÜNYA ARDA’YI KONUŞUYOR ARDA BARÇA’YA GİTTİ, CAPS’LER PATLADI

Yayınlanma Tarihi:09:42,