SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Alanya, Afyon’da kampa girdi

PTT 1. Lig ekiplerinden Alanyaspor, Afyonkarahisar'da kampa girdi. Teknik direktör Erhan Altın, Afyon kampında kondisyon ağırlıklı bir çalışma yapacaklarını söyledi.

Güncellenme: 11:51, 07/07/2015
Alanya, Afyon’da kampa girdi

Afyonkarahisar kampında Alanyaspor kafilesinde 23 sporcu yer aldı. Afyonkarahisar’ın yaz kampı için ideal bir iklime sahip olduğunu belirten teknik patron Altın, kampın güzel geçeceğine ve faydalı olacağına inandığını kaydetti.

Alanya’da yaptıkları ilk etap çalışmalarında futbolcuların adaptasyonu ve sağlık kontrollerinin gerçekleştirildiğini aktaran teknik direktör Altın, “Burada daha çok güç ve kondisyon ağırlıklı bir çalışma uygulayacağız. 16 Temmuz’a kadar burada çalışacağız. 15 Temmuz’da bir hazırlık maçı oynayacağız ve ardından Afyon kampını sonlandıracağız” dedi.

Kamp döneminin üçüncü etabında taktik ağırlıklı antrenman ve hazırlık maçı oynamayı planladıklarını anlatan Altın, “İki yeni transferimiz oldu, onlar da burada bizimle. Bunların yanında 4 yeni transfer daha gerçekleştirmeyi hedefliyoruz. Gençlerimiz var aramızda, onları da görme fırsatı bulacağız” diye konuştu.