SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Veli Kavlak’taki ‘Karanlık’ sır!

Beşiktaş'ta Veli'nin bitmek bilmeyen sakatlığıyla ilgili ortaya atılan iddialar şok etkisi yarattı. Gurbetçi oyuncunun geçen sezon hazır olmadan oynatıldığı, bu sebeple kampa da katılamadığı kulaktan kulağa dolaşıyor.

Güncellenme: 09:04, 06/07/2015
Veli Kavlak’taki ‘Karanlık’ sır!

Siyah-beyazlıların orta sahadaki değişmez ismi Veli Kavlak, geçen sezon 22 Mart'ta oynanan Fenerbahçe'yle karşılaşmasında sakatlanmış ve bir daha forma giyememişti. Yaklaşık 4 aydır futboldan ayrı kalan gurbetçi futbolcu, sakatlığı sebebiyle Almanya kampı kadrosuna da alınmadı ve İstanbul'da bırakıldı. Morali oldukça bozulan ve neredeyse hayata küsen yıldız oyuncunun sakatlığı konusunda ise ortaya atılan iddialar şok etkisi yarattı.

GÖREVİNDEN AYRILMIŞTI

Eski doktor Ertuğrul Karanlık'ın tedavi yöntemleri sebebiyle daha önce sahalara erken dönen Veli'nin sonrasında bir kez daha sakatlandığı ve geri dönüş yapamadığı kaydedildi. Hatta Karanlık'la tartışma yaşayan gurbetçi futbolcunun sonrasında Avusturya Milli Takımı'nın doktoruna tedavi olduğu, ve kesinlikle Karanlık'ın yanına yaklaşmadığı belirtildi. Bilindiği gibi sezon başında kulüpte eski doktorla yollar ayrılmış ve Güneş'in isteğiyle Sarper Çetinkaya göreve başlamıştı.