SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

‘Terinizin son damlasına kadar…’

Hamza Hamzaoğlu, Florya’daki çalışmalarda söylediklerini bir kez daha tekrarladı. Özellikle gençleri uyaran başarılı hoca, “Terinizin son damlasına kadar savaşın” dedi.

Güncellenme: 07:40, 06/07/2015
‘Terinizin son damlasına kadar…’

Geçen sezonu çifte kupayla kapatan Galatasaray'da hedefler bitmiyor. Sarı-kırmızılılar bir kez daha şampiyon olmak istiyor. Ayrıca Şampiyonlar Ligi'nde başarıya büyük önem veriliyor. Sezonun iyi geçmesi için elbette sezon başı yapılacak hazırlıklar büyük önem taşıyor. Sarı-kırmızılılar bu iş için Avusturya'yı seçti. Dün sabah saat 10.00'da İstanbul'dan havalanan aslan, öğleden sonra kamp yerine ulaştı. Şampiyon burada da yalnız kalmadı. Bir grup gurbetçi, otelin önünde tezahüratlar yaparak Cimbom'u karşıladı.

FORMA ASLANIN MİDESİNDE

Galatasaray kampa 19 futbolcu ile geldi. Florya'daki çalışmalar da bu oyuncularla gerçekleşmişti. Teknik patron Hamza Hamzaoğlu, İstanbul'da yaptığı konuşmayı ayağının tozuyla Avusturya'da da tekrarladı. Özellikle genç isimleri uyaran Hamzaoğlu, “Forma aslanın ağzında diye bir tabir vardır. Sizin işiniz çok daha zor. Galatasaray'da forma aslanın midesinde. Ama çalışan, çabalayan her zaman karşılığını görür. İdmanların kıran kırana geçmesini istiyorum. Terinizin son damlasına kadar savaşın” dedi.

Yayınlanma Tarihi:07:38,