SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Bugün günlerden Van Persie!

Fenerbahçe yönetiminin renklerine bağlamak istediği Hollandalı yıldız bu akşam yapılacak son görüşmenin ardından transfer için son kararını açıklayacak.

Güncellenme: 08:28, 06/07/2015
Bugün günlerden Van Persie!

AMKSPOR

Şampiyonlar Ligi'ne katılmayı planlayan ve güçlü bir kadro oluşturmaya devam eden Fenerbahçe'nin gündemindeki diğer bomba Robin van Persie'nin transferi bu akşam netlik kazanıyor. Manchester United'in satış listesine koyduğu Hollandalı yıldız sarılacivertlilerin teklifine cevap verecek. Özellikle İtalya'dan bazı kulüplerin ısrarla kadrosuna dahil etmek istediği van Persie'nin eşini İstanbul'a göndererek inceleme yaptırdığı ileri sürüldü.

YARIN GELEBİLİR

Daha önce Fenerbahçe formasını giyen Pierre van Hooijdonk ile Dirk Kuyt'ın da görüşlerine başvuran 32 yaşındaki van Persie'nin bu akşam olumlu cevap vermesi bekleniyor. Sarı-lacivertli yönetimin ısrarla kadroya dahil etmek istediği oyuncu ile yapılacak görüşmenin ardından resmi sitede transferi duyurması bekleniyor. Yıldız futbolcu anlaşma sağlandığı takdirde İstanbul'a gelerek sağlık kontrolünden geçecek.

Yayınlanma Tarihi:07:53,