SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

PTT 1. Lig takımlarından Adana Demirspor, Bucaspor’dan ön libero Emin Aladağ’ı transfer etti.

Emin Aladağ, Aytaç Durak Tesisleri’nde, kulüp başkanı Sedat Sözlü’nün de katıldığı törenle kendisini Adana Demirspor’a bağlayan sözleşmeyi imzaladı.

Sözlü, törendeki konuşmasında, iyi etüt edip yerinde transfer yapmayı sürdüreceklerini belirtti.

Emin Aladağ’ın, Bursaspor’da başladığı futbol hayatını Denizlispor, Samsunspor, Giresunspor, Akhisar Belediyespor ve Bucaspor’da sürdürüğünü aktaran Sözlü, şunları kaydetti:

“Teknik direktörümüz Osman Özköylü’nün Denizlispor’dan oyuncusu olan Emin Aladağ, başarılı kariyerine yeni bir sayfa eklemek için bugün aramızda bulunuyor. Hem oyuncumuza hem de Adana Demirspor camiasına hayırlı olsun. Transferde tek yetkili isim, teknik direktör Osman Özköylü’dür. Ekibiyle titizlik göstererek kadromuzu oluşturuyor. İnşallah sezon sonunda Süper Lig özlemimiz sona erecektir.”

Kulüp profesyonel futbol şube sorumlusu Ertuğrul Doğaner de yakından takip ettikleri Emin Aladağ’ı renklerine bağladıkları için mutlu olduklarını, yapacakları transferlerle çok iyi bir sezon geçireceklerini vurguladı.

Emin Aladağ da büyük bir camiaya hizmet vereceği bilinciyle hareket edeceğini belirterek, “Adana Demirspor taraftarı beni çok heyecanlandırıyor. İyi bir kamp döneminden sonra onlarla buluşmak için sabırsızlanıyorum. Adana Demirpor’a gelmemde emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.