SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Pereira, Nani’yi duyunca…

Önceki gece 23.00 sularında Fenerbahçe Nani transferini KAP'a bildirirken transfer bombası Topuk Yaylası'ndaki kampta da büyük yankı uyandırdı.

Güncellenme: 10:24, 04/07/2015
Pereira, Nani’yi duyunca…

İdari menajer Hasan Çekinkaya, yöneticilerin “Nani işi bitti, müjdeyi ver” telefonu ile hemen Vitor Pereira’nın kapısını çaldı.

Çetinkaya, Pererira’nın, “Kesin mi?” sorusuna, “Evet, kesin. Resmi anlaşma tamam” yanıtı verdi. Nani transferini çok isteyen Pereira, “Oooo, bu çok iyi oldu. Nani’ye çok ihtiyacım vardı” diyerek sevincini dile getirdi.I

Nani bombasını futbolcular da FBTV’den öğrendiler. Oyuncular resmi açıklamanın yapılması üzerine, “Gerçek mi, doğru mu?” diye transferi teyit ettirirken mutlu haberi alınca da bütün takım sevince boğuldu. Oyncular dün sabahki kahvaltı ve idman sohbetlerinde ise, “Daha çok güçlendik. Takıma daha fazla kalite geldi” yorumunda bulundular.

PAZAR GELİYOR

Fenerbahçe’NİN KAP’a bildirdiği ve Manchester United’la da anlaşma sağladı Nani, yarın İstanbul’a gelecek. Portekizli yıldızın tatilini bitirirken yarın akşam saatlerinde İstanbul’da olacak. Nani pazartesi günü sağlık kontrolünden geçirildikten sonra Topuk Yaylası kampına katılacak.

EN GÜZEL 3 TEMMUZ

Topuk Yaylası’nda Nani fırtınası eserken idmanı izleyen taraftarlar menajer Hasan Çetinkaya başta olmak üzere bir çok isme, “Nani doğru mu?” diye sordu. Taraftarlar, “Evet” yanıtını alınca, “3 Temmuz’da böyle süper bir haber almak çok güzel. Çünkü bu tarihlerde hep üzüntülü haberler aldık. En güzel 3 Temmuz” yorumunda bulundular.