SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Galatasaray uzun süredir görüşme halinde olduğu Lukas Podolski transferinde sona geldi. Arsenal ile olan küçük pürüzleri de gideren Galatasaraylı kurmaylar yıldız oyuncunun transferinde mutlu sona ulaştı.

Antalya Kemer’de ailesiyle tatil yapan Podolski’nin bugün İstanbul’a geleceği açıklandı. 30 yaşındaki oyuncunun Türk Hava Yolları’na ait TK2925 sefer sayılı uçak ile İstanbul’a gelmesi bekleniyor. Galatasaraylı taraftarlar karşılayacak

Galatasaray’ın taraftar grubu ultrAslan ise twitter hesabından yaptığı açıklamada saat 09:00’da Podolski’yi karşılamak üzere taraftarları Sabiha Gökçen’e davet etti. Galatasaray, Podolski için cumartesi günü saat 16:00’da Florya Metin Oktay Tesisleri’nde imza töreni düzenleyecek.

KAP’A BİLDİRİLDİ

Öte yandan, Galatasaray anlaşmaya vardığı Alman oyuncu Lukas Podolski’yi borsaya bildirdi. Kulüpten şu açıklama yapıldı:

“Arsenal FC ile Lukas Josef Podolski’nin transferi için resmi görüşmelere başlanmış olup oyuncu yarın sabah İstanbul’a gelip ardından sağlık kontrolünden geçecektir. Kamuoyu gelişmelerden haberdar edilecektir.”

 

Yayınlanma Tarihi:23:14,