SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

amkspor.com / Galatasaray Teknik Direktörü Hamza Hamzaoğlu, futbolcularından antrenmanlarda daha çok çalışmalarını istedi.

Hamzaoğlu, “Şu anda kalabalık bir kadromuz var. Ancak sezona hepinizle başlamayacağız. Kamp dönemi çok önemli. Başarılı olanla yola devam edeceğiz. İçlerinizden bazıları ise aramızdan ayrılacak. Bu fırsatı iyi değerlendiren 28 kişilik kadromuzda kalacak. Bu fırsatı iyi değerlendirin.Çok çalışın. Çünkü bu takımda forma giymek kolay değil. Bu forma çok değerlidir, ona saldırın ve takımda olma şansını kazanın” dedi.

Transfer çalışmalarının da sürdüğünü hatırlatan sarı-kırmızılı takımın hocası, “Bazı yeni arkadaşlar aramıza katılacak. Yönetim kurulumuz belirlediğimiz futbolcular için gerek kendileriyle gerekse de kulüpleriyle görüşmeleri sürdürüyor. Bu demektir ki, kadro olarak daha da güçleneceğiz. Çünkü camiamız bizden önümüzdeki sezonda çok büyük başarılar bekliyor. Hem ligde şampiyon olmak zorundayız, hem de Şampiyonlar Ligi'nde. Bu nedenle de hepinizin tek düşüncesinin Galatasaray olmasını istiyorum” ifadelerini kullandı.