SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Bilic ilk maçında ortalığı karıştırdı

Slaven Bilic, UEFA Avrupa Ligi 1. ön eleme turu ilk maçında karşılaştıkları Lusitans takımı teknik direktörü tarafından sert bir dille eleştirildi.

Güncellenme: 10:57, 03/07/2015
Bilic ilk maçında ortalığı karıştırdı

West Ham United’ın menajeri Slaven Bilic, UEFA Avrupa Ligi 1. ön eleme turu ilk maçında karşılaştıkları Lusitans takımı teknik direktörü tarafından eleştirildi.

Maça genç ağırlıklı bir kadroyla çıkan West Ham’da Bilic’in maçı yedek kulübesi yerine maçı tribünden izlemesine sinirlenen Lusitans teknik direktörü Xavi Roura, Hırvat teknik adamı sert bir şekilde eleştirdi. Bilic’in saygısızlık yaptığını belirten Roura, şu ifadeleri kullandı:

“Bilic’in maçta kulübede olmaması saygısızlık. Fair play’in ve futbolun icat edildiği bu ülkede böyle bir davranışın sergilenmesi beni üzdü. Sanırım Bilic takımımızı sahaya inecek kadar önemli görmedi.”

“SPECIAL ONE OLDUĞUNU DÜŞÜNÜYOR”

“Sanırım Bilic kendisini ‘Special One’ olarak düşünüyor. West Ham United gibi köklü bir kulüpte bu şekilde bir davranışın bir daha tekrar edilmemesi gerekir. Rakibimizin hocası Bilic ve bu maçta takımının başında kulübeye çıkmalıydı. Bilic, Andorra’ya kesinlikle gelmeli.”

Sporx