SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Podolski’nin forma numarası tartışılıyor!

Alman yıldızın gönlünden geçen numarayı Sneijder giyiyor. 10’un dokunulmazlığını herkes biliyor. Şimdi ya Umut Bulut jest yapıp 9’u verecek. Ya da Bruma kiralanırsa boşa çıkacak 11 numara, Podolski’ye takdim edilecek. Son alternatif ise 20 numara...

Güncellenme: 07:33, 02/07/2015
Podolski’nin forma numarası tartışılıyor!

AMKSPOR

Galatasaray bombayı patlatmak için gün sayıyor. Sarı-kırmızılılar dünyaca ünlü yıldız Lukas Podolski'yi Florya'ya getirecek. Bu transferi ne yönetim ne de Hamzaoğlu yalanlıyor. Elbette resmi bir açıklama henüz yapılmadı. Ancak herkes tecrübeli golcünün gelecek sezon Cimbom'da top koşturacağını biliyor. Hatta taraftarlar şimdiden Podolski'nin kaç numaralı formayı giyeceğini tartışıyor. Solak oyuncunun gönlünden geçen rakamın 10 olduğu biliniyor. Podolski Almanya Milli Takımı'nda gollerini bu formayla atıyor. Ancak Galatasaray'da bu numarayı giymesine imkan yok.

PİDE VE ÇAYLA POZ

Çünkü 10 numarayı, taraftarın sevgilisi Wesley Sneijder taşıyor. Hollandalı yıldızın adeta dokunulmazlığı bulunuyor. Geriye iki ihtimal kalıyor. Ya Umut jest yapıp 9'u verecek ya da Bruma kiralanınca boşa çıkacak 11 numara, Podolski'ye takdim edilecek. Diğer yandan tatilini Antalya'da sürdüren Poldi, kahvaltı ederken paylaştığı fotoğrafla Türk kültürüne ne kadar yakın olduğunu bir kez daha ispatladı. Pide ve çayla poz veren yıldız isim, “Ekmek ve çay ile kahvaltı keyfi yapıyorum” ifadelerini kullandı.