SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Pereira’dan ilk fırça ona!

Bel ağrısı şikayetiyle sabah antrenmanına katılmayan Emenike'yi odasından takımın idman yaptığı sahaya çağırtan Portekizli teknik adam, Nijeryalı'dan durumu hakkında bilgi aldı.

Güncellenme: 09:45, 02/07/2015
Pereira’dan ilk fırça ona!

Topuk Yaylası’ndaki ilk antrenman dün sabah yapılırken, F.Bahçe Teknik Direktörü Vitor Pereira, disipline verdiği önemi göstermeye başladı.

Bel ağrısı şikayetiyle sabah antrenmanına katılmayan Emenike’yi odasından takımın idman yaptığı sahaya çağırtan Portekizli teknik adam, Nijeryalı’dan durumu hakkında bilgi aldı. Pereira’nın “Bundan sonra sakatlığı olan her oyuncu, eğer yürüyebiliyorsa, idman sahasına gelerek bana bilgi verecek. Ufak tefek sakatlıklar yüzünden idmandan kaçmaya çalışanları affetmem” dediği öğrenildi. Antrenmanlarda çalışma sırasında geride kalan oyunculara şınav cezası veren Portekizli çalıştırıcı, idman boyunca “Competition!! Competition (Rekabet)” sesleriyle Topuk Yaylası’nı çınlattı. Pereira’nın özellikle idmanların yüksek tempoda yapılması konusunda çok hassas olduğu ve futbolcularına da bunu sık sık ifade ettiği bildirildi.

GÖZÜNE SİNEK KAÇTI Pereira sakatlığı hakkında bilgi almak için sahaya çağırdığı Emenike ile konuşurken, Nijeryalı golcünün gözüne yayladaki küçük sineklerden kaçtı. Nijeryalı’nın imdadına hocası yetişti ve sineği gözünden çıkardı.

GÖLETE 15 BİN AYNALI SAZAN Fenerbahçe Resort ve Sport Tesisleri’nin bulunduğu Topuk Yaylası’ndaki gölete törenle 15 bin aynalı sazan yavrusu bırakıldı.

STOCH İKİ YIL SONRA Son iki sezonu başka takımlarda kiralık olarak geçiren Stoch dün sabah önce İstanbul’da sağlık kontrolünden geçti ardından milli futbolcular Mehmet Topal, Gökhan ve Kadlec’le birlikte Topuk Yaylası’na geldi. İki yıllık hasreti biten Stoch hocasıyla da tanıştı. Alves ise cumartesi günü kampa katılacak.

Sabah