SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Galatasaray camiası, 1905 Galatasaraylı Yönetici ve İşadamları Derneği’nin (1905 GSYİAD) düzenlediği iftarda bir araya geldi. Transfer konusunda açıklama yapan Başkan Dursun Özbek, “Lütfen transfer sezonunun sonuna kadar bekleyin. Çok iyi haberlerle size geliyoruz” dedi.

Galatasaray Adası’ndaki iftara, Galatasaray Kulübü Başkanı Dursun Özbek, 1905 GSYİAD Başkanı Metin Öztürk, sarı-kırmızılı kulübün yönetim kurulu üyeleri Cüneyt Tanman, İsmail Sarıkaya, Divan Kurulu Başkanı İrfan Aktar, eski başkanlardan Alp Yalman ile dernek ve kulüp üyeleri katıldı.

Yemeğin ardından davetlilere kısa bir konuşma yapan başkan Özbek, transfer sezonunun devam ettiğini hatırlatarak, “Galatasaray, geçen sezon olduğu gibi bu sezon da bütün branşlarda şampiyonluğun en büyük adayıdır. Bunun için yönetim kurulum ve ben çok sıkı bir şekilde çalışıyoruz. Lütfen transfer sezonunun sonuna kadar bekleyin. Çok iyi haberlerle size geliyoruz” ifadelerini kullandı.

Dursun Özbek, sarı-kırmızılı kulüp ile kardeş kuruluşların ilişkilerini geliştirmek istediğini de kaydetti. Konuşmaların ardından 1905 GSYİAD Başkanı Metin Öztürk, Özbek’e verdi.