SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Fenerbahçe Ülker’in yeni transferi Kostas Sloukas imza töreni sonrası NTV Spor’a açıklamalarda bulundu. Transferinde koç Obradovic’in etkisi olduğunu belirten Yunan oyun kurucu, Fenerbahçe’nin başarılı olması için elinden geleni yapacağını söyledi.

Başarılı oyuncu transferi hakkında şu ifadeleri kullandı:

“Avrupa’nın en iyi koçlarından biri olan Obradovic’in Fenerbahçe Ülker’de olması kulübü tercih etmemdeki en büyük etkenlerden biri. Çok büyük bir kulübe geldiğimi biliyorum.

Daha önce Yunanistan’da Dusan Ivkovic ile de çalıştım. O da çok büyük antrenördü. Fenerbahçe formasıyla, Ivkovic’e karşı oynayacağım maçta duygusal olacağım ancak bunun saha içimdeki performansımı etkilemesine izin vermeyeceğim. Buraya gelirken sadece ailem ve kızım arkadaşımla konuştum. Fenerbahçe’ye gelme fikri tamamen bana ait.

Sahaya çıktığımda yüzde yüzlük performans sergileyeceğim. Daha 25 yaşındayım benim takıma katkılarım olduğunu gibi onlarında bana katkıları olacaktır. Takım yeni transferi Pero Antic ile daha önce birlikte oynadım. Çok kaliteli bir oyuncu. Onun Fenerbahçe Ülker’de olmasından dolayı mutluyum.”

Yayınlanma Tarihi:20:32,