SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

PTT 1. Lig ekiplerinden Giresunspor’da teknik direktörlük görevine Sefer Yılmaz getirildi. Kulüp tesislerinde düzenlenen törende, yeşil-beyazlı kulüp, 46 yaşındaki teknik adamla 1 yıllık sözleşme imzaladı.

Kulüp başkanı Mustafa Bozbağ törende yaptığı konuşmada, yönetim ve teknik direktörün birbirinden memnun olması durumunda bir yıllık sürenin uzayabileceğini belirterek, “Bizimle savaşa giren, hedeflerimize uyan insanlarla çalışmak istiyoruz, Sefer Yılmaz da bunlardan biri. Giresunspor ailesine girdiği için kendisine teşekkür ediyorum. Sefer Yılmaz inşallah camiamıza ve Giresun’a hayırlı olur” dedi. Teknik direktör Yılmaz ise Giresunspor’un kendi düşüncelerine uygun bir takım olduğunu ifade ederek, şunları kaydetti:

“Öncelikle yönetime ve başkana teşekkür ediyorum. Teknik direktörlük hayatıma burada başladığım için mutluyum. İnşallah Giresunspor’u hak ettiği yere üst sıralara taşıyacağız. Yeni sezon hazırlıklarına bir an önce başlamak lazım, hafta sonu çalışmalara start vereceğiz. Bizi üst sıralara taşıyacak, öncelikle Giresunspor’un şartlarını kabul eden, savaşan, kazanma arzusunu kaybetmeyen oyuncularla çalışmak istiyoruz.”