SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

“Arda, Türkiye’ye gelmeme çok sevindi”

Samsunspor ile anlaşmaya varan ve bu şehre gelen Ndoye, Atletico Madrid B'de forma giydiği dönemde Arda Turan ile iyi arkadaş olduğunu söyledi.

Güncellenme: 14:53, 01/07/2015
“Arda, Türkiye’ye gelmeme çok sevindi”

PTT 1. Lig takımı Samsunspor’un ön protokol imzaladığı Atletico Madrid B takımı oyuncusu Senegalli Momar Ndoye, A takımda oynayan Arda Turan’la iyi arkadaş olduğunu söyledi, “Türkiye’ye gelmeme çok sevindi” dedi.

Senegalli sol kanat oyuncusu 23 yaşındaki Momar Ndoye, Türkiye’de oynamak istediğini belirtti. İspanya’da Atletico Madrid’in A takımı ile idmanlara çıktığında milli yıldız Arda Turan’la beraber çalıştığını belirten Ndoye, şunları söyledi:

“Arda Turan’la çok iyi anlaşıyorduk. Arda Turan, gerçekten çok yetenekli bir futbolcu. Onunla aynı takımda yer aldığım için şanslıyım. Arda da benim Türkiye’ye gelmeme çok sevindi. İnşallah burada başarılı olurum ve kendimi gösterebilirim.”

Samsunspor’un tesislerine de hayran kaldığını ifade eden Momar Ndoye, “Burada çok güzel bir ortam ile karşılaştım. İlk idmanımda arkadaşlarım çok sıcak davrandılar. Umarım resmi sözleşmeyi imzalayıp lig maçlarına çıkmaya başladığımda bana güvenenleri mahcup etmem” diye konuştu.