SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Galatasaray’ı ‘Inter’letiyor!

Marsilya’lı Imbula’yı alması beklenen Inter, bu oyuncuyu son anda Porto’ya kaptırdı. Orta sahaya mutlaka takviye isteyen Mancini, yönetime tekrar Melo’nun adını verdi. Brezilyalı oyuncu için Cimbom’a teklif yapılacak.

Güncellenme: 08:24, 30/06/2015
Galatasaray’ı ‘Inter’letiyor!

AMKSPOR

Taraftarın sevgilisi Felipe Melo'nun geleceği netleşmek üzereydi. Inter bu oyuncuyu çok istiyordu ancak o bölgeye iki transfer birden yapılacaktı. Böylece Melo, İtalyan devinin radarından çıkacaktı. Sarı-kırmızılılar bu gelişmelerle rahat bir nefes almıştı. Ancak planlar bozuldu, ortalık karıştı. Inter, 35 milyon Euro bedelle Monaco'dan Kondogbia'nın transferini bitirdi. İkinci transfer Marsilya'dan Imbula olacaktı. Inter bu oyuncuyu en kötü kiralık kadroya katacakken Porto araya girdi. 25 milyon Euro ödeyen Porto, Imbula'yı bitirdi.

TAKAS ÖNERECEKLER

Orta sahaya mutlaka takviye isteyen Roberto Mancini, Inter yönetimine yine aynı adı verdi: Felipe Melo. La Gazzetta Dello Sport'un haberine göre Brezilyalı oyuncu için Cimbom'a yeniden teklif yapılacak. Sarı-kırmızılılarla 1 yıl daha kontratı bulunan Melo, gelecek sezon 3.1 milyon Euro garanti para alacak. Bu para Cimbom'un hesabına yattığı anda Melo'nun serbest kalma ihtimali bulunuyor. Fakat Inter bonservis ödemek istemiyor. Mavi-siyahlı kulüp, Galatasaray'a futbolcu takası önerecek.