SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Tofaş Spor Kulübü’nde, başkan Efe Aydan ile genel menajer Coşkun Teziç, görevlerinden ayrıldı. Aydan, yaptığı açıklamada, 1988 yılında sporcu olarak başladığı ve yaklaşık 15 yıldır başkanlık yaptığı Tofaş’tan, emekliliği nedeniyle ayrıldığını söyledi.

Takımda uzun yıllar çok güzel günler geçirdiğini belirten Aydan, fabrika çalışanlarına da bir veda yazısı gönderdiğini ifade etti. Teziç de kulübün resmi internet sitesinde yer verilen mesajında, görevini bıraktığını açıkladı.

Tofaş’ta 1996 yılında başlayan yolculuğunun sona erdiğini duyuran Teziç, şunları kaydetti:

”Çok değerli yol arkadaşlarım ile başlayan bu yolculukta bana eşlik eden gerçek Tofaşlı değerli arkadaşlarımın hepsine, yöneticilik ve yönetim esasları adına şahsıma büyük katkılar sağlayan ve her zaman destek olan Tofaş Türk Otomobil Fabrikası AŞ’nin çok değerli yönetici ve çalışanlarına, basketbol ailesinin her alanında yer alan değerli üyeleri ve Türkiye Basketbol Federasyonu’nun her kademesinde yer alan tüm çalışan değerli dostlarıma, yöneticilerine, 19 yıllık yolculuğum süresince şahsıma ve Tofaş Spor Kulübü’ne verdikleri değerli destek ve samimi dostlukları adına en içten teşekkürlerimi sunarım.”